KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14098558
nr 1409 8558
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, 1997, träd. Motivet: 68x97, yttermått inklusive ram: 82x110 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:54:00
26/7 22:46:42
100 kr
2/8 18:06:14